• pan w okularach_lagarta
 • zawsze przygotowani lagarta
 • segregatory lagarta
 • idealny partner lagarta

Oferta

Prowadzimy obsługę informatyczną firm i instytucji, realizujemy projekty rozbudowy i modernizacji infrastruktury IT, redukujemy koszty utrzymania systemów.  Pracujemy z nowymi i kilkuosobowymi firmami oraz z dużymi przedsiębiorstwami działającymi na rynku od lat.

W naszych działaniach kierujemy się dobrem naszych klientów. Dzięki nam infrastruktura informatyczna będzie oparta o najnowocześniejsze i sprawdzone technologie, będzie działać sprawnie i bez przerw.  Stały dostęp do naszych specjalistów zapewni pracownikom szybką i fachową pomoc w razie problemów i pozwoli im skoncentrować się na bieżących obowiązkach.

Oferta obsługi informatycznej dla firm

 

Stałe wsparcie techniczne dla użytkowników podczas codziennej pracy. Priorytetem jest dostępność inżynierów, szybkość reakcji oraz natychmiastowe rozwiązanie problemu. Zakres naszych działań obejmuje między innymi:

 • wsparcie zdalne, mailowe i telefoniczne dla użytkowników,
 • wizyty serwisowe w siedzibie klienta,
 • rozwiązywanie bieżących problemów z działaniem sprzętu i oprogramowania,
 • instalowanie aktualizacji oprogramowania.

 

Środowisko serwerowe ma kluczowe znaczenie dla działania pozostałych elementów infrastruktury informatycznej w firmie. Od jego wydajności i niezawodności zależy ciągłość procesów biznesowych.

W naszych działaniach w tym obszarze priorytetem jest monitorowanie zachodzących procesów i działania prewencyjne mające na celu zapobieganie awariom.

Jest to obszar, w którym notujemy najmniej zgłoszeń serwisowych od klientów. A to oznacza, że dobrze wykonujemy naszą pracę.

 

Obszar kluczowy z punktu widzenia użytkownika.

Działania naszych informatyków koncentrują się na zapewnieniu przede wszystkim nieprzerwanego i sprawnego działania komputerów i urządzeń peryferyjnych, zarządzaniu dostępem do Internetu, monitorowania aktualizacji aplikacji użytkowanych w firmie oraz zapewnienia właściwej ochrony antywirusowej i właściwej edukacji użytkowników końcowych w tym zakresie.

W ramach umowy prowadzimy monitoring kluczowych parametrów infrastruktury informatycznej klienta. Rozwiązania opracowane i wdrożone przez naszych inżynierów w automatyczny sposób monitorują pracę urządzeń IT i w razie potrzeby powiadamiają o wystąpieniu nietypowej sytuacji.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapobiegać awariom lub przystąpić do naprawy jeszcze zanim sytuacja stanie się uciążliwa dla użytkowników.

Monitoring daje również możliwość kontrolowania stopnia zużycia zasobów, np. pamięci, procesorów, tonerów w drukarkach, przestrzeni dyskowej, etc.

Monitorowane są: sieci, kluczowe parametry serwerów, dostępność serwisów, dostęp do Internetu i inne uzgodnione z klientem.

Usługi związane z bezpieczeństwem systemów obejmują:

 • Monitoring infrastruktury informatycznej
 • Zarządzanie systemami ochrony sieci
 • Zarządzanie systemem kopii bezpieczeństwa danych
 • Zarządzanie sieciami VPN
 • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
 • Inne uzgodnione z klientem.

Najwyższa jakość usług

Doświadczenie

Od 2002 roku świadczymy profesjonalne usługi IT

Bezpieczeństwo

Dbamy o poufność i bezpieczeństwo danych

Więcej niż standard

Stacje robocze, systemy ERP, serwery, hosting, VPS

Szybka pomoc

Wsparcie dla użytkowników zdalnie i na miejscu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul.Rakowiecka 39/8
02-521 Warszawa
+48 22 3001224
+48 22 4926666
handlowy@precom.pl

Możesz też skontaktować się z nami za pomocą formularza:

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookies.

Lagarta sp z o.o. ul.Rakowiecka 39/8 02-521 Warszawa